Scroll Top
hakkımızda

Glamdring Logistics, lojistik sektöründe denizyolu, havayolu, karayolu, Ro-Ro, demiryolu ve proje taşımacılığı alanlarında uzmanlaşmış, deneyimli bir kadro ile hizmet vermektedir. Güçlü bir network ağına sahip olan firmamız, dünya geneline ithalat ve ihracat işlemlerini gerçekleştirmekte ve uçtan uca lojistik çözümleri sunmaktadır.

Çalışanlarımızın mutluluğu bizim için en önemli ilkedir. Konularında uzman ve işlerinden keyif alan ekip arkadaşlarımızla birlikte, süreçleri hızlı, hatasız ve basitleştirilmiş bir şekilde yönetiyoruz. İlham aldığımız hedeflerimize ve çalışanlarımızın katkılarına dayanarak, kısa sürede büyük bir başarıya imza atan Glamdring Logistics, tüm paydaşlarımızın en tercih edilen lojistik iş ortağı haline gelmiştir.

 

 

Müşterilerimizin ithalat ve ihracat yükleriyle ilgili en uygun hatları, transit süreleri ve doğru fiyat değerlendirmelerini yapmak üzere seçkin lojistik profesyonellerinden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Sektörün gelişmelerini ve yeniliklerini takip eden ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına bağlı olarak profesyonel bir yaklaşımla yük organizasyonunu gerçekleştirmektedir. Tüm süreçleri iş ortaklarımıza doğru ve kesintisiz bilgi akışıyla aktaran bir ekip olarak, hizmet kalitemizi her zaman yüksek tutmayı amaçlamaktayız.

Glamdring Logistics ailesi olarak, almak istediğiniz hizmetin her aşamasında ve hatta sonrasında da sizin yanınızda olmaktan ve değer katmaktan gurur duyuyoruz.

 

01.
PLANLAMA VE ANALİZ
02.
UYGULAMA VE TAKİP
03.
BİLGİLENDİRME VE DESTEK
MİSYONUMUZ

Glamdring Logistics olarak misyonumuz, lojistik sektöründe mükemmeli hedefleyerek müşterilerimize kaliteli, güvenilir ve kapsamlı lojistik çözümleri sunmak; sürekli gelişim, yenilikçilik ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sektörde liderlik pozisyonumuzu sürdürmek ve tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

VİZYONUMUZ

Glamdring Logistics olarak vizyonumuz, lojistik sektöründe lider bir marka olmak, müşterilerimize sınırsız lojistik potansiyel sunmak ve iş ortaklarımızın başarılarını desteklemektir. Müşterilerimize öncelik vererek, güvenilirlik, hız, esneklik ve mükemmellik prensipleriyle hareket ediyoruz. İleriye taşıyan lojistik çözümlerimizle müşterilerimize değer katmayı ve sektördeki dönüşümün öncüsü olmayı hedefliyoruz.